Buradasınız
Ana Sayfa > Kategorisiz > Sitene Ekle

Sitene Ekle

 

Ekoloji Birliği “web sitesi”ni veya “kayan haberler” bölümünü kendi web sitenize, sayfanıza  veya blogunuza ekleyebilirsiniz

—  Tıklanan haberlerimiz yeni bir sayfada açılacağı için kendi sitenizde hiçbir ziyaretçi kaybı yaşamayacaksınız. Üstelik sitenize daha fazla ziyaretçi çekmiş de olacaksınız.

—  Verilen kod frame içinde yayınlandığı için de sitenizin açılışında bir yavaşlama olmayacaktır.

1 – Web sayfası ekleme kodu:

<iframe width=”220″ height=”150″ src=”https://ekolojibirligi.org/” iframe=””></iframe>

Verdiğimiz ölçüleri değiştirebilirsiniz

—  Dilerseniz verdiğimiz ekleme kodunda yer alan  width=”220″ ve height=”150″ değerlerini değiştirerek, çerçeveyi kendi seçimize göre boyutlandırabilirsiniz. Örnek: width=”300″ ve height=”200″

2 – Kayan haber ekleme kodu:

<iframe width=”500″ height=”560″ scrolling=”no” frameborder=”0″ src=”https://ekolojibirligi.org/embed/”></iframe>

Ekoloji Birliği
Ekoloji Birliği; yaşama yönelik artan tehditlere karşı, yurt genelinde faaliyet gösteren bir çok ekoloji örgütünün bir araya gelmesi ile 2018 yılında oluşmuştur.
https://ekolojibirligi.org

Sitene Ekle” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba, web sitenizi sitemize eklemekte başarılı olamıyoruz. Mevcut frame kodu hata veriyor. Güncel kodunuzu ulaştırabilirseniz sitenizi eklemekten memnun olacağız.
    Esenlikler dileğiyle
    Jale Yanılmaz/ Genel Yayın Yönetmeni

    1. İlginize teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz. Ekleme kodundaki hata uyarınız üzerine giderilerek güncellenmiştir. Verdiğimiz güncel kodumuz ile sitemizi aşağıda görüldüğü gibi ekleyebilirsiz.

      EKLEME KODU:

Bir cevap yazın

Top