Buradasınız
Ana Sayfa > Özer Akdemir > Kapıkargun köylüleri kalker ocağına karşı | Çepeçevre Yaşam | Özer Akdemir

Kapıkargun köylüleri kalker ocağına karşı | Çepeçevre Yaşam | Özer Akdemir

Muğla‘nın Dalaman ilçesi Kapıkargun Köyü yakınlarında faaliyet gösteren kalker ocağına karşı köylülerin mücadelesi Çepeçevre Yaşam’da.

Türkiye’nin en önemli tarım ve turizm kentlerinden Muğla’nın Dalaman ilçesi Kapıkargun Köyü yakınlarında faaliyet gösteren kalker ocağına karşı köylülerin mücadelesi. Programda, konusunda uzman bilim insanları, ekoloji örgütleri ve siyasi parti yöneticilerinin Muğla’daki çevre sorunları ve özellikle madencilik uygulamaları ile ilgili görüşleri de yer alıyor.

Özer Akdemir‘in hazırlayıp sunduğu Çepeçevre Yaşam Evrensel Web TV‘de.

Özer Akdemir
Evrensel Gazetesi yazarı. 1969 Nevşehir Hacıbektaş'ta doğdu. 1998 yılında Evrensel Gazetesi ile başladığı gazeteciliğe halen gazetenin İzmir temsilcilisi olarak devam ediyor. Hayat TV'de Çepeçevre Yaşam programlarının yapım ve sunuculuğu yanı sıra, Anadolu’nun Altın’daki Tehlike / Kışladağ’a Ağıt, Kuyudaki Taş / Alman Vakıfları ve Bergama Gerçeği, Uranyum Uğruna / Dilsiz Çocukları Ege’nin, Doğa ve Direniş Öyküleri adlı kitapları bulunuyor. EGEÇEP Yürütme Kurulu ve çeşitli komisyonlar ile Ekoloji Birliği'nde Koordinasyon Kurulu ve Yürütme Kurulu'nda da görev yapmıştır.
https://ekolojibirligi.org

Bir cevap yazın

Top